Food

Filter
    -16%
    Rice Pudding
    3000g
    Ready instantly, no cooking
    €27,64 €32,90 (€9,21/kg)
    -16%
    Sriracha Mayo Style
    350 ml
    13 different varieties
    €4,12 €4,90 (€11,77/l)
    -16%
    Milchreis Zimt Zauber
    250 g
    Delicious flavor powder
    €15,88 €18,90 (€63,52/kg)
    Sold Out
    1000 Islands Style
    350 ml
    No added sugar
    €4,12 €4,90 (€11,77/l)
    -16%
    American Apple
    65 ml
    0 sugar & 0 calories
    €4,62 €5,50 (€71,08/l)
    -16%
    Caramel
    30 ml
    Sugar- and calorie-free
    €3,28 €3,90 (€109,33/l)
    -16%
    Smooth
    1000 g
    Smooth & Crunchy
    €13,36 €15,90 (€13,36/kg)
    -16%
    Cinnamon Roll
    90 g
    Calorie- and sugar-free
    €7,48 €8,90 (€83,11/kg)
    -16%
    Peanut Butter
    1000 g
    No palm oil, no added sugar
    €5,80 €6,90 (€5,80/kg)
    Sold Out
    Chocolate Flavor
    520 g
    4 tasty flavors
    €10,00 €11,90 (€19,23/kg)