-16% 12 x 55g bars Barebells Vegan Bar Caramel Peanut Vegan - caramel - peanut 13 reviews €25,12 €29,90 (€38,06/kg)
-20% 12 x 55g bars Barebells Vegan Bar Caramel Choco Chip Vegan - with chocolate chunks 1 review €23,92 €29,90 (€36,24/kg)
-16% 12 x 55g bars Barebells Vegan Bar Orange Chocolate Orange - chocolate No reviews €25,12 €29,90 (€38,06/kg)