12 x 55 g bars Barebells Protein Bar Sunny Strawberry Strawberry - crunch 8 reviews €29,90 (€45,30/kg)
12 x 55g bars Barebells Protein Bar White Chocolate Almond With crunchy almonds 10 reviews €29,90 (€45,30/kg)
Sold Out 12 x 55g bars Barebells Softbar Caramel Choco Chocolate - caramel 12 reviews €23,92 €29,90 (€36,24/kg)
-20% 12 x 55g bars Barebells Softbar Coco Choco With tasty coconut flakes 11 reviews €23,92 €29,90 (€36,24/kg)
12 x 55g bars Barebells Softbar Marshmallow Rocky Road Marshmallow - caramel 16 reviews €29,90 (€45,30/kg)
-20% 12 x 55g bars Barebells Vegan Bar Caramel Choco Chip Vegan - with chocolate chunks 1 review €23,92 €29,90 (€36,24/kg)
12 x 55g bars Barebells Vegan Bar Caramel Peanut Vegan - caramel - peanut 13 reviews €29,90 (€45,30/kg)