12 x 55g bars Barebells Protein Bar White Chocolate Almond With crunchy almonds 10 reviews €29,90 (€45,30/kg)
-20% 12 x 55g bars Barebells Softbar Coco Choco With tasty coconut flakes 11 reviews €23,92 €29,90 (€36,24/kg)
12x60g Snickers Hi Protein Cookie · White Choc & Peanut White chocolate peanut 8 reviews €24,90 (€34,58/kg)